دبیرستان دخترانه شهید باهنر، در سال 1368 راه اندازی شد. این دبیرستان سعی کرده است با فراهم آوردن بهترین و گسترده ترین امکانات و تجهیزات آموزشی و فرهنگی در فضاهای مدرسه (کلاسهای مجهز به ویدئو پروژکتور، کتابخانه با داشتن کتابهای مرجع، سالن نمازخانه، فضای مشاوره مناسب، سالن اجتماعات و …)، محیطی مناسب و کیفی برای پیگیری برنامه و فعالیت های آموزشی ، فرهنگی و پژوهشی در اختیار دانش آموزان عزیز قرار دهد.

مدیریت هماهنگ و یکپارچه که بر این سیستم آموزشی و پرورشی ناظر است باعث می‌شود که اولاً دانش‌آموزان دبیرستانی از همان ابتدا در فضای آماده‌سازی خود برای آزمون‌های مهم و سرنوشت‌ساز قرار بگیرند؛ ثانیاً از پراکنده‌خوانی و پراکنده‌کاری پرهیز کنند و صرفاً به هدف اصلی خود که همانا موفقیت در کنکور است روز به روز نزدیکتر شوند؛ ثالثا در کنار آموزش های اصولی به عناوین مهم دیگری از جمله مهارت های زندگی بپردازند.

در حال حاضر چه منطقی و یا غیرمنطقی، درست و یا غلط، شرایط به گونه ای است که نتیجه کنکور نقش بسیار مهمی در معماری زندگی شما دارد. با خود اندیشیدیم که نیاز الآن شما دانش آموز فعلی و دانشجوی آینده چیست؟

مگر نه این است که الآن یکی از مهمترین دغدغه های شما انتخاب یک مدرسه مناسب است که بتوانید به آن اعتماد کنید و روند درسی خود را به آن بسپارید. چیزی در حدود شانزده سال است که بسیاری از دانش آموزان سخت کوش مسیر موفقیت خود را در دبیرستان ایراندخت دیده اند. برای آن که شما دانش آموز گرامی هم بتوانید صحیح انتخاب کنید سعی کردیم آنچه که در دبیرستان ایراندخت اتفاق می افتد را به صورت واضح به دور از تبلیغات در این سایت گردآوری کنیم.

دبیرستان شهید باهنر 1 (متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) دخترانه عادی دولتی)

استان: تهران | شهر: تهران | منطقه: منطقه 5  محدوده : منطقه 22

مقطع تحصیلی : متوسطه دوره دوم (متوسطه عمومی-دبیرستان) | نوع مدرسه : عادی دولتی

جنسیت : دخترانه (لیست مدارس عادی دولتی دخترانه منطقه 5 شهر تهران) (لیست مدارس دخترانه منطقه 5 شهر تهران)

نشانی: كيلومتر 14 اتوبان تهران كرج – منطقه 22 – شهرك پيكان شهر – دبيرستان شهيد باهنر

تلفن تماس (سامانه آموزش و پرورش) : 44797003-44791999